Her finn de reglane for samanlagtpremiar


Utreking av jevnaste resultat skjer ved å nytte formelen for standardavvik. Informasjon om dette finn du på Wikipedia
100 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndal
OddKolsrudBegnadalenV730,0000350350350350350
EinarHjellumTønjumJ0,5477344345344345344
MagneNordvikTysseV650,5477350349350349349
ErlingHauglandFanaV650,8367349348350349350
Helene JohansenVikørenFarnesER0,8367348350350349349
Lars N.HimleVossV730,8367348348347349347
NoraGrønsdalTysseER0,8367346345345344346
BjørnRundbergEtnedalV730,8944348349348348350
NilsLotheJondalV730,8944350350349350348
TorelvStraumeHyenER0,8944349350350348350
Stine HaagheimVindalBergenER1,0000349348348350350
AslakDyrkolbotnOsterøyV731,0954347347349347346
ArnoldHaugenFanaV731,1402348349348347350
Lovise EikenHyllestadJ1,1402346347349347348
EvenØyrehagen NorumJ1,3038344345343346346
200 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndal
AudunKvandalRøldal51,0954345345343345343
TrondBerganJondalen51,3416343346344344346
Ole ArildAaHyen51,3416346343346344344
ToreIversenÅsane/HordvikV551,4832343341341340339
LivSollesnesJondal51,4832343343345341344
LarsBuggeOslo Østre51,4832342340342344343
RobertSandvikKnipenborg51,5166335333336333336
John OlavÅgotnesSartor51,7321345346342346346
Chris AndreFauskeStrandebarm41,8166330328330331333
OddvarRåsbergNesseV551,8166341342344339341
IngebjørnLønningHatlestrand og Ølve sk.lag51,9235335340336336337
Lars RasmusSandvikNordstrand51,9235342341338343340
IvarFivelstadSunnylven52,0000344340342340344
GunnarHalbjørhusHemsedal52,0736347343345348344
RagnarFlaatnesSem52,0736342345341343346